Kitchen Cleaning

Tepovanie kobercov Bratislava

Pri práci používame profesionálne stroje značky Kärcher, ktoré pracujú na báze extrakčného čistenia kobercov. Čo v praxi znamená že voda s čistiacim prostriedkom je pod tlakom vháňaná do čistenej plochy a následne je táto znečistená voda vysatá späť do zberného tanku prístroja. Tepovanie  kobercov väčšinou prebieha u Vás doma, sústredíme sa na Bratislavu a okolie, stačí ak nás kontaktujete a my sa postaráme o zvyšok 😀. V článku dole môžete zistiť prečo je tepovanie kobercov tak dôležité.

 

Predĺžte životnosť Vášho koberca

Pravidelné čistenie kobercov pomocou metódy extrakčného čistenia, môže zvýšiť životnosť a významne chrániť Vašu investíciu.

 

Chráňte kvalitu Vášho ovzdušia

Koberce zachytávajú veľa nečistôt, ktoré vysávač nezvládne a časom sa zhoršujú, preto s našou pomocou hĺbkového tepovania sa zbavíte týchto nečistôt a skvalitníte Vaše ovzdušie.

 

Udržiavajte Váš koberec ešte jednoduchšie

Väčšia časť znečistení na Vašom koberci pochádza zo suchých substancií ako je zemina, piesok, káva a pod. Po pravidelnom tepovaní Vášho koberca bude pre Vás jednoduchšia a efektívnejšia údržba.

 

Odstráňte nepríjemné škvrny

Ak sa Vám podarí hĺbkovo znečistiť koberec, odporúčame ho čo najskôr vyčistiť, pretože na škvrnu sa môže časom nachytať ešte viac nečistôt a tak dôjde k znehodnoteniu Vášho koberca.

 

Zlepšite vzhľad Vašej miestnosti

Čisté, dobre udržiavané koberce dodávajú nádych novoty ako aj žiarivé farby do Vašich priestorov.

 

Vylepšite pracovnú morálku

Pracovníci ako aj ľudi v domácnosti sa cítia lepšie v čistom prostredí, čo pozitívne vplýva na ich psychiku, to zahŕňa aj koberec.

 

Odstránte nečistoty

Tepovaním kobercov odstránite roztoče, ploštice a baktérie, ktoré sa môžu nachádzať vo Vašom koberci.