Kitchen Cleaning

Tepovanie matracov Bratislava

Pri práci používame profesionálne stroje značky Kärcher, ktoré pracujú na báze extrakčného čistenia matracov. Čo v praxi znamená že voda s čistiacim prostriedkom je pod tlakom vháňaná do čistenej plochy a následne je táto znečistená voda vysatá späť do zberného tanku prístroja. Tepovanie  matracov väčšinou prebieha u Vás doma, sústredíme sa na Bratislavu a okolie, stačí ak nás kontaktujete a my sa postaráme o zvyšok 😀. V článku dole môžete zistiť prečo je tepovanie matracov tak dôležité.

 

Predĺžte životnosť Vášho matracu

Pravidelné čistenie matracov pomocou metódy extrakčného čistenia, môže zvýšiť životnosť a významne chrániť Vašu investíciu.

 

Chráňte kvalitu Vášho spánku

Matrace zachytávajú veľa nečistôt a tým ,že na nich spíme mali by sme venovať veľkú pozornosť ich kvalitnému vyčisteniu aby Váš spánok bol pohodlný a hygienicky čistý. Preto s našou pomocou hĺbkového tepovania sa zbavíte týchto nečistôt a skvalitníte Váš spánok.

 

Udržiavajte Váš matrac ešte jednoduchšie

Väčšia časť znečistení pochádza z roztočou, odumretej pokožky a pod. Preto aby ste dôkladne do hĺbky vyčistili Váš matrac sme tu my. No naša práca Vám prináša benefit, pri pravidelnom tepovani si matrac udrží svoje funkcie a tak Vaša údržba je jednoduchšia a efektívnejšia.

 

Odstráňte nepríjemné škvrny

k sa Vám podarí hĺbkovo znečistiť matrac, odporúčame ho čo najskôr vyčistiť, pretože tieto nečistoty sa zažerú viac do vlákien a tak dôjde k znehodnoteniu Vášho koberca.

 

Odstráňte nečistoty

Tepovaním matracov odstránite prach, roztoče, odumretú kožu a ďalšie nečistoty, ktoré sa môžu nachádzať vo Vašom matraci a tak spôsobiť rôzne alergie, zdravotné problémy.