Kitchen Cleaning

Tepovanie sedačiek Bratislava

Pri práci používame profesionálne stroje značky Kärcher, ktoré pracujú na báze extrakčného čistenia sedačiek. Čo v praxi znamená že voda s čistiacim prostriedkom je pod tlakom vháňaná do čistenej plochy a následne je táto znečistená voda vysatá späť do zberného tanku prístroja. Tepovanie  sedačiek prebieha u Vás doma, sústredíme sa na Bratislavu a okolie, stačí ak nás kontaktujete a my sa postaráme o zvyšok 😀. V článku dole môžete zistiť prečo je tepovanie sedačiek tak dôležité.

 

Predĺžte životnosť Vášej sedačky

Pravidelné čistenie sedačiek pomocou metódy extrakčného čistenia, môže zvýšiť životnosť a významne chrániť Vašu investíciu.

 

Chráňte kvalitu Vášej sedačky

Sedačka je najčastejšie využívaný nábytok v domácnosti a kedže sedačka nie je malou investíciou, odporúčame preto pravidelné tepovanie, ktoré Vás zbavý nečistôt ale aj obnoví pevnosť vlákien a tak prispejete k životnosti Vášho gauču.

 

Udržiavajte Vášu sedačku ešte jednoduchšie

Väčšia časť znečistení na sedačkách pochádza z nápojov, omrviniek a pod. Preto aby ste dôkladne do hĺbky vyčistili Vášu sedačku sme tu my. No naša práca Vám prináša benefit, pri pravidelnom tepovaní si sedačka udrží svoje funkcie a tak Vaša údržba je jednoduchšia a efektívnejšia.

 

Odstráňte nepríjemné škvrny

Ak sa Vám podarí hĺbkovo znečistiť sedačku, odporúčame ju čo najskôr vyčistiť, pretože tieto nečistoty sa zažerú viac do vlákien a tak dôjde k znehodnoteniu Vášej sedačky.